Inwestycje realizowane w dzielnicach Lublina w 2012 roku

Otrzymałem częściową odpowiedź z urzędu miasta na mój wniosek o udzielenie informacji publicznej nt. zadań zgłaszanych do realizacji z budżetu miasta przez rady dzielnic w Lublinie w ramach rezerwy celowej.

Otrzymałem wykaz zadań, które będą realizowane w roku bieżącym. Dokonałem uporządkowania tych zadań, porządkując alfabetycznie według nazw dzielnic. Zapraszam do zapoznania się z dokumentem (kliknij tutaj, aby otworzyć w formacie PDF).

Wydaje mi się jednak, że nie są to ostateczne dane. Prawdopodobnie niektóre dzielnice jeszcze nie złożyły wniosków.

Wciąż czekam na informacje nt. stanu realizacji poszczególnych zadań zgłoszonych w tym roku oraz na listę zadań wnioskowanych przez rady dzielnic zarówno w roku bieżącym jak i ubiegłym. Zwłaszcza ta ostatnia informacja powinna okazać się bardzo istotna, ponieważ pozwoli określić, dlaczego w tak wielu przypadkach duża część kwoty przeznaczona na inwestycje w dzielnicach zostaje niewykorzystana. Czy urząd miasta nie realizuje wszystkich zadań, czy może rady dzielnic nie wykorzystują całej dostępnej kwoty?

Jeden komentarz do “Inwestycje realizowane w dzielnicach Lublina w 2012 roku

  1. Jacek

    Wieniawa mocno spóźniona z wnioskami, ale weszli z hukiem 🙂 Wczoraj w Panoramie Lubelskiej byli.
    Mówiąc szczerze nazwa inwestycje pasują do kwoty 109tys, jak kwiatek do kożucha. Toż to kieszonkowe! Można tu mówić raczej o drobnych remontach, ale „inwestycje” w tym wypadku to eufemizm.
    Ciekawe, że nawet połowa rad dzielnic nie zainwestowała swojego czasu w komunikację internetową. Swoje serwisy ma tylko kilka Rad Dzielnic http://ponikwoda.info/serwisy-lokalne

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.