Lublin na planszy Monopoly

plansza do gry w monopoly Lublin ma szansę znaleźć się w nowej wersji gry Monopoly. Każdego dnia aż do 20 marca internauci mogą oddawać swoje głosy (raz dziennie) na jedno z 60 miast. 20 z nich o najwyższej liczbie głosów znajdzie się na planszy do gry, która ukaże się we wrześniu tego roku.

Głosować można w sposób dwojaki: na stronie monopoly.pl (wymaga oddzielnej rejestracji) lub na portalu Facebook (wystarczy być zalogowanym). Ze względów czysto użytecznościowych polecam ten drugi sposób.

Na Facebooku powstała grupa popierająca kandydaturę miasta Lublin w tej rywalizacji – zapraszam do dołączenia (kliknij tutaj).

Za największą wartość w tej rywalizacji uważam możliwość integracji dużej grupy mieszkańców naszego miasta wokół jednej – pożytecznej sprawy, oraz promocję Lublina w kraju (obecnie wizerunek miasta jest mocno nadszarpnięty).

Podsumowując – zachęcam wszystkich do codziennego oddawania głosów na Lublin: kliknij tutaj, aby zagłosować (trzeba być zalogowanym na Facebook.com) oraz proszę wszystkich o pomoc w nagłośnieniu akcji w internecie.