List do poseł Gąsior-Marek

Przypadkiem zauważyłem, że kopia mojego artykułu pt. „Młody Radny” została zamieszczona na stronie internetowej pani poseł Magdaleny Gąsior-Marek (na zdjęciu po lewej). To miłe zaskoczenie dla mnie, w związku z tym zdecydowałem się wysłać maila na adres biura poselskiego pani poseł:

Szanowna Pani Poseł,

Zauważyłem że na swojej stronie, w zakładce „prasa o mnie” zamieściła Pani tekst mojego autorstwa. Bardzo mnie cieszy, że mój artykuł aż tak przypadł Pani do gustu.
Artykuł „Młody Radny” opublikowałem jedynie na kilku portalach i stronach internetowych, toteż cieszę się że Panią zainteresował. Chciałbym jednak prosić aby przy tekście pojawiła się informacja odnośnie jego autorstwa lub odnośnik do strony autora – (mojego bloga).
Podaję konkretny adres z Pani strony, z moim artykułem:
http://www.magdagasior.pl/images/morfeoshow/artyku__y_pr-4050/big/radny.jpg
oraz adres z mojego bloga, na którym tekst ukazał się w 2008 roku:
https://krzysztofjakubowski.pl/?p=11
Jeśli jest Pani zainteresowana innymi publikacjami na swój temat, to nadmienię że przytoczyłem Pani osobę w moim ostatnim artykule naukowym „Wybory do Rady Miasta Lublin w latach 1990-2006„, który ukazał się w Studenckich Zeszytach Naukowych „Consensus” (grudzień 2009). Bezpłatny egzemplarz może Pani otrzymać w bibliotece Wydziału Politologii UMCS.


pozdrawiam
Krzysztof Jakubowski

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.