Nowe priorytety

Dawno nic nie pisałem a musicie wiedzieć, że bardzo dużo się wydarzyło w ostatnim półroczu.

Od lipca pełnię funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Wolności (www.fundacjawolnosci.org). Zajmuje się ona działaniami na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego, edukacji ekonomicznej, przedsiębiorczości, wspiera inicjatywy młodzieżowe i studenckie.

Choć powstała całkiem niedawno, ma już na koncie kilka udanych przedsięwzięć – wizualizację zadań inwestycyjnych zleconych do realizacji przez rady dzielnic w Lublinie w ramach tzw. rezerwy celowej, przeprowadzenie społecznego monitoringu funduszu korkowego w Lublinie, organizację warsztatów Cashflow. Więcej informacji o działaniach fundacji znajdziecie na jej stronie internetowej.

Od października jestem współprowadzącym audycji ekonomicznej na antenie Radia Centrum. „Studencki Portfel” jest emitowany w każdy piątek, kilka minut przed godziną 13-tą. Archiwalne audycje możesz znaleźć również na stronie Fundacji Wolności.

Dużo energii poświęcam na rozwój fundacji. Cały czas szukamy aktywnych osób do współpracy. Jeśli popierasz nasze cele statutowe i nie chcesz być biernym, anonimowym mieszkańcem Lublina, odezwij się do nas. Możesz napisać na adres kontakt@fundacjawolnosci.org

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.