Dziś o Blog Day będzie

Co się dzieje w BlogDay?

Przez jeden dzień – 31 sierpnia – blogerzy z całego świata publikują notkę polecającą 5 innych blogów, najlepiej gdy są to blogi o innej tematyce, z innej kultury. Tego dnia czytelnicy bloga, będą krążyć po sieci i odkrywać nowe, nieznane blogi ciesząc się z odkrycia nowych ciekawych blogów i blogerów.

Celebrując po raz pierwszy to wspaniałe święto u siebie, chciałbym Wam, drodzy czytelnicy polecić te 5 blogów:

www.minwestycje.net

Blog głównie o inwestowaniu na giełdzie. Zawiera wiele złożonych analiz i wykresów, w których sam, mimo tego że się interesuję finansami, nie bardzo się potrafię połapać. Poza tym autor co jakiś czas poleca np. film o fabule dotyczącej świata finansów. Polecam tym bardziej że jego autor – Cheed jest z okolic Lublina! Wspierajmy lokalne blogi.

www.p2j.salon24.pl

„Widziane z góry” to blog Piotra Dwojackiego z Gdańska, niezwykle aktywnego w internecie mężczyzny w średnim wieku. Autor pisze ciekawie oraz bardzo często o bieżących wydarzeniach politycznych. Najpopularniejszy wpis nosi tytuł „Balcerowicz mógłby zostać”.

www.blueman.pl

Blog Blue’mana, właściciela Blueforum. Lubię tu czytać ciekawostki o nowinkach internetowych i komputerowych. Nie miałem okazji współpracować, ale autor wydaje się świetnym informatykiem. Zachęcam, zwłaszcza zainteresowanych internetem. Ostatni wpis dotyczy pozycjonowania stron.

www.zarabianie-na-zakladach.blogspot.com

Piotr Tumidajewicz opisuje tu, jak można wykorzystać bonusy zakładów bukmacherskich, aby pomogły nam wygrać niego pieniędzy. Mnie się udało. Polecam.

www.qavtan.bloog.pl

„Subiektywnie – Qavtan” czyli blog o wszystkim, z dużym naciskiem na kwestie rowerowe. Uwaga! Blog z Lublina.

2 komentarze do “Dziś o Blog Day będzie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.