Cashflow 101

Dziś po raz kolejny uczestniczyłem w „Akademii Cashflow”. Są to cykliczne spotkania, których uczestnicy biorą udział w grze „Cashflow 101” (uznana przez MEN jako gra edukacyjna dla młodzieży) – jest to gra ekonomiczna ucząca zasad bilansowania domowego budżetu oraz podstaw ekonomii. Akademię prowadzi lubelski oddział Studenckiego Forum Business Centre Club. Poza samą grą, na spotkaniach można wymienić się poglądami na temat gry oraz poznać sporo ciekawych osób. Więcej o Cashflow (cashflow = przepływ pieniężny) w Lublinie na stronie www.akademiacashflow.pl. Obok zdjęcie z jednego ze spotkań. Serdecznie polecam.

PS. Już niebawem stuknie 10 tysięcy odwiedzin. Dziękuję wszystkim za takie zainteresowanie. Wiem że zaglądają tu ludzie od lewa do prawa. Zachęcam do częstszego komentowania.

Jedna myśl nt. „Cashflow 101

  1. Chevalier

    Witam, dziękuję za odwiedziny i komentarz. Rzecz jest o tyle paradoksalna, że ja nawet mam pewne ciągotki lewicowe ( a raczej nazwijmy to „liberalnym egalitaryzmem”), natomiast razi mnie zapiekły dogmatyzm naszej Nowej Lewicy (każdy „liberał” to dla nich, po pierwsze, „neoliberał”, po drugie cynik, po trzecie egoista itd.) A w tym konkretnym przypadku obaj panowie, mMchalica i Włodarczyk, jeśli nawet nie było tak, że świadomie Panu „przyprawiali gębę”, to ulegli hołdowanemu przez siebie samych stereotypowi „liberała”, który, oczywiście – w głębi duszy, może samemu o tym nie wiedząc – musi być rasistą, homofobem, oraz nacjonalistą. pozdrawiam

Dodaj komentarz